Domov   Naše služby   Školenia   Cenník   Výpočet ceny   Kontakt

Vyhlásenie o ochrane súkromia

Toto vyhlásenie o ochrane súkromia bolo vytvorené, aby sme Vás uistili, že svojich zákazníkov si vysoko ceníme a preto sa snažíme ochraňovať aj ich súkromie.

V súvislosti s on-line prezentáciou na tejto internetovej stránke je naším cieľom vytvoriť pre Vás prostredie, v ktorom sú všetky potrebné informácie jednoducho dostupné. V súlade s bežnou praxou, nevyžadujeme od návštevníkov osobné údaje pri návšteve akejkoľvek verejnej sekcie tejto internetovej stránky. Identifikačné informácie (meno, e-mailová adresa ap.) sú vyžadované len v prípade, ak návštevník žiada o informáciu, alebo inak komunikuje s firmou DanFe.

Explicitne poskytované informácie

V prípade, že chcete využiť náše e-mailové kontaktné formuláre, budete požiadaný o poskytnutie niektorých osobných údajov - predovšetkým Vášho mena a e-mailovej adresy. V niektorých prípadoch Vás môžeme požiadať o špecifikáciu informácií ohľadne Vašej spoločnosti. Informácie, ktoré nám poskytnete implicitne, môžu byť použité na tieto účely:

  • komunikáciu,
  • tvorbu interných štatistík,
  • reklamnú korešpondenciu.

Informácie, ktoré nám poskytnete explicitne nie sú zdieľané so žiadnou treťou stranou. Aby sme minimalizovali možnosť zneužitia Vašich osobných údajov, prístup k databázam so zozbieranými informáciami má len veľmi limitovaný počet zamestnancov firmy.

Informácie poskytované implicitne počas prístupu na internetovú stránku Danfe.sk

Pri návšteve našej stránky, sme schopní zbierať nasledujúce údaje:

  • IP adresu, ktorá našu stránku požaduje,
  • operačný systém Vášho PC,
  • typ Vášho internetového prehliadača,
  • ap. .

Môžeme využívať služby tretích strán na monitorovanie prístupov na našu stránku. Tieto monitorovacie služby môžu používať cookies. Takto získané informácie využívame na vylepšenie designu našej internetovej stránky, zvýšenie pohodlia návštevníka pri jej prezeraní a na interné marketingové účely. Takto zbierané údaje sú anonymné a neumožňujú osobnú identifikáciu návštevníka.

Upozornenia na zmeny

V prípade, že sa rozhodneme upraviť našu firemnú politiku v oblasti ochrany súkromia, bude to premietnuté do tohto Vyhlásenia o ochrane súkromia. Vyhradzujeme si právo na zmenu tohoto Vyhlásenia o ochrane súkromia.

Posledná úprava 20. Máj 2014